Pühapäev so 5.juuni möödus meil kenasti, sest ilm võimaldas võtta pika teekonna Groningen’i linnast välja järgmisesse väikelinna, mille nimi on Haren. Sinna viis ilus tee, mida mööda on võimalik sõita nii jalgratta kui ka ratastooliga (umbes 4 km), meie jalgsimatk kestis 55 min. Eelnevalt olime teinud väikest eeltööd ja saime teada, et ainuke koht, mis pühapäeval lahti, on üks keskväljakul asuv Brasserie Intermezzo. Kohe kaugelt oli näha, et selles suures kohviku moodi söögikohas on võimalik istuda õues. Võtsimegi kuuekesi istet ühe suurema laua taha ja tellisime söögid / joogid ja lõpus jäätisekokteilid. Veetsime seal tubli 2 tundi kui hakkas jälle vihma sadama … õnneks udust seenevihma, mis võimaldas meil ikkagi ka koju tagasi jalutada. Õhtul jõime kuuma teed ja tegime poistega veel maitsvad tacod, mille vahel oli jäneseliha eelmise päeva Kreeka restoranist : ) Ilmaga meil siin Hollandis väga ei vedanud, aga selle eest on meil tore reisiseltskond, kes ei virise halva ilma pärast. Kõik on alati valmis kõike kaasa tegema.

Elu on lill siin Hollandi väikelinnas
Terve meie tee oli sillutatud uhkete ja kallite villadega

Esmaspäev ehk 6.juuni oli ikka väga eriline päev, sest siis õnnestus meil käia arvutimängude näitusel, kus sai ka ise kõike katsuda, proovida ja isegi mängida. Kohal oli seal iga ajastu mänge ja ka nende ajaloost lühikirjeldus. Neid kõike sai ka mängida ja mõningaid neist ka koos mängida. Üks mäng, mida saime koos mängida oli “Guitar Hero”, kus saime kõik endale muusika instrumendid kätte ja saime laule oma instrumentidega mängida. Teine mäng, mis meeldis meile oli “Space Invaders”, kus peab kaitsma oma baasi ja hävitama vaenlase kosmoselaevad. Seda mängu meile Astangu õppuritele meeldis ka mängida. Kolmas mäng, mida saime koos mängida oli “Mario Kart”, seda mängisime me kõige pikemalt ja oli ka meie jaoks kõige lõbusam. Seal oli nii palju erinevaid mänge, et lõi kohe silme eest kirjuks. Jõudsime paljusid neist mängida, aga mitte kõike mänge me ei jõudnudki mängida, mis seal pakkuda oli.

Selline oli näituse logo ehk siis reklaam. Täna oli viimane päev seda näitust külastada : (

Väljas oli kohutav ilm, sest vihma kallas nagu oavarrest, õnneks on meil siin isiklik taksojuht, kes tuleb kohe kohale kui me talle WhatsApp’i kirjutame. Meie majutuse omanik soovitas teda meile, juhul kui meil peaks “noodgeval=emergency” tekkima. Enamuse ajast me käime igal pool jala kui on ilus ilm, aga seda oli ainult kaks päeva kahjuks. Kokku veetsime GAME ON näitusel peaaegu 3 tundi.

Otger ja Karl omas elemendis
Eelmise sajandi arvutid kui veel “Super Mario” mänge mängiti